Mydło marsylskie

Sortuj po:
Wybierz producenta:


Mydło Marsylskie to Mydło z wielowiekową tradycją. Pierwsze Mydlarnie w Europie  powstały w XI wieku między innymi w Marsylii. Głównym składnikiem Mydła Marsylskiego jest oliwa z oliwek. Obecnie Mydło Marsylskie przeżywa renesans i cieszy się ogromną popularnością dzięki swoim wspaniałym właściwościom. Wytwarzane jest przez liczne Mydlarnie według starej sprawdzonej receptury.

Naturalna pielęgnacja
  • Kosmetyki naturalne i ekologiczne

    Dlaczego Kosmetyki Naturalne są tak pożądane przez naszą skórę? Po pierwsze mają naturalny i prosty skład. Głównym elementem kosmetyków naturalnych są wyciągi roślinne będące niezwykle cennym aktywnym składnikiem. W przypadku kosmetyków ekologicznych substancje naturalne pozyskiwane są z ekologicznych upraw. Organiczna i naturalna pielęgnacja powoduje, że nasza skóra oddycha i jest pobudzona do działania.

  • Mydło naturalne w roli głównej

    Mydlarnia Eko propaguje zdrowy, naturalny styl życia i oferuje wyłącznie mydła wytwarzane z surowców naturalnych pochodzenia roślinnego. Tylko mydła naturalne oczyszczają zachowując zdrową i zrównoważoną skórę.

Nie masz pomysłu na prezent?

Kup kartę podarunkową

dla bliskiej osoby, dla przyjaciela, dla rodziny,

dla pracowników i współpracowników.

Oferujemy kilka nominałów kart podarunkowych od 50zł do 500zł.  

Karta podarunkowa Mydlarni Eko to prezent dający możliwość wyboru osobie obdarowanej.
Kartę można bowiem wykorzystać na zakup szerokiego  asortymentu naszej Drogerii internetowej: kosmetyków naturalnych, mydeł naturalnych, produktów do aromaterapii, ekologicznych środków czystości, naturalnych suplementów diety.


 

Aktualności
Obsługiwane płatności