Karty podarunkowe

Karta podarunkowa – kod generowany automatycznie, umożliwiający dokonanie zakupów do określonej kwoty, który można wykorzystać jednorazowo w terminie do 3 miesięcy od dnia jego zakupienia, nie przypisany do konkretnej osoby. Karta podarunkowa polega na wygenerowaniu jednorazowego kodu przypisanego do wartości zakupionej karty podarunkowej, który przesyłany jest na adres e-mail podany przy zamówieniu wraz z terminem ważności karty podarunkowej (terminu do którego karta podarunkowa najpóźniej musi zostać wykorzystana), z którego osoba posiadająca kod może jednorazowo skorzystać robiąc zakupy w Sklepie.

 

Sklep oferuje karty podarunkowe o wartości:
◦    50 zł
◦    100 zł
◦    150 zł
◦    200 zł
◦    300 zł
◦    500 zł


Osoba będąca posiadaczem karty podarunkowej, chcąc z niej skorzystać przy dokonywaniu zamówienia proszona jest o podanie kodu karty podarunkowej.
Karty podarunkowe można wykorzystać jedynie na zakup produktów w Sklepie.
Po wpisaniu kodu karty podarunkowej system automatycznie odlicza wartość przypisaną karcie podarunkowej od wartości zakupów.
W przypadku dokonania zakupów na kwotę mniejszą niż wartość karty podarunkowej Sprzedawca nie zwraca niewykorzystanej kwoty karty podarunkowej.
Sprzedawca nie zawraca wartości niewykorzystanej w terminie karty podarunkowej.
Regulamin korzystania z Kart podarunkowych dostępny :
http://www.mydlarniaeko.pl/regulamin_karty_podarunkowej.php

Naturalna pielęgnacja
  • Kosmetyki naturalne i ekologiczne

    Dlaczego Kosmetyki Naturalne są tak pożądane przez naszą skórę? Po pierwsze mają naturalny i prosty skład. Głównym elementem kosmetyków naturalnych są wyciągi roślinne będące niezwykle cennym aktywnym składnikiem. W przypadku kosmetyków ekologicznych substancje naturalne pozyskiwane są z ekologicznych upraw. Organiczna i naturalna pielęgnacja powoduje, że nasza skóra oddycha i jest pobudzona do działania.

  • Mydło naturalne w roli głównej

    Mydlarnia Eko propaguje zdrowy, naturalny styl życia i oferuje wyłącznie mydła wytwarzane z surowców naturalnych pochodzenia roślinnego. Tylko mydła naturalne oczyszczają zachowując zdrową i zrównoważoną skórę.

Nie masz pomysłu na prezent?

Kup kartę podarunkową

dla bliskiej osoby, dla przyjaciela, dla rodziny,

dla pracowników i współpracowników.

Oferujemy kilka nominałów kart podarunkowych od 50zł do 500zł.  

Karta podarunkowa Mydlarni Eko to prezent dający możliwość wyboru osobie obdarowanej.
Kartę można bowiem wykorzystać na zakup szerokiego  asortymentu naszej Drogerii internetowej: kosmetyków naturalnych, mydeł naturalnych, produktów do aromaterapii, ekologicznych środków czystości, naturalnych suplementów diety.


 

Aktualności
Obsługiwane płatności